Control-z
Started by fitdizaynir

Oyla
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

0 Yorumlar
fitdizaynir
Administrator

0
22 yorumları 22 konu sayisi Katılım: Sep 2021
09-08-2021, 01:49 PM -
Konusuna gelecek olursak, lise genclik dizilerinin vazgecilmezi olan etliye sutluye karismayan nerd kilikli kizimiz lisedeki aniden ortaya cikan karmasik durumu cozmeye aday oluyor. Karmasik durumdan kastim da bebelerin birbirlerinin sirlarini bir hacker'a satip kendi sirlarini guvene alma cabalari.
Konusu: bir hacker, öğrencilerin en gizli sırlarını tüm okula ifşa etmeye başlayınca lise nacional’de sosyal düzen altüst olur. Popüler çocuklar zorbalığa maruz kalır, uyumsuzlar statü kazanır ve herkes zan altındadır. çıkarım yapma ustası, bilmiş ve içe kapanık sofia, hacker daha fazla sır sızdırmadan önce onu yakalamak için zamana karşı yarışmalıdır. Bu süreçte arkadaş edinmeyi ve başkalarına empati duymayı öğrenecek, hatta belki de aşkı tadacaktır. (kaynak: 22dakika.Org)
elite ve gossip girl karıştırsak ne çıkar acaba demişler bu olmuş, elite kadar iyi değil fakat boş vaktin var ise da izlenebilecek bir dizi.
Bu cümleden sonrası karakter ismi ve spoiler olmamasına rağmen izleme zevkinizi düşürebilir. Beni senaryo ile ilgili en çok rahatsız eden şey ters köşelerle dolu bir dizi yapmaya çalışmalarına rağmen çoğunun tahmin edilebilir olmasıydı. Bazı şeyler şuan ters köşe yapmaya çalışmaktayız diye bağırdı.
Artık gençlik dizilerinin niteliğini şöyle anlıyorum; parti sahnesi ne kadar parti gibi hissetiriyor, ikincisi böyle kollarını devamlı çapraz yapan yargı dağıtan asosyal gebeş ana karakter barındırıyor mu?
Fragmanında gördügüm kadarıyla ikisine de şahit oldum. Bu trans karakter örgüsü yalnızca enteresan gözüküyor, o karakter ana karakter olsaydı belki daha çok ilgimi çekerdi. ancak hatunun tek olayının trans olması gibi geldi fragmandan.
Bir grup lise öğrencisinin sırlarının ifşa edilmesini konu alıyor. Biraz elite biraz the stranger tadında. Kaos, entrika, gizem severler için tam çerez. 6/10
açıkçası puanım 10/10 izlediğim en iyi lise dizisi. ülkesini ve alakalı diğer şeyleri ne kadar iyi yansıtmış bilemem ama bayıldım ya, hele son 2 bölüm efsane üstüne efsaneydi. esasında romantizmi ve doğruculuğu konu alan bir dizi gerilimi ve diğer rahatsızlık verici olduğu şeyleri ise dozunda verip muhteşem bir biçimde harmanlamış sanki. Elite bunun beraberinde çok itici bi dizi bence, oysa bu dizinin bi sıcaklığı var karakterler de çok samimi.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi