Atiye
Started by fitdizaynir

Oyla
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

0 Yorumlar
fitdizaynir
Administrator

0
22 yorumları 22 konu sayisi Katılım: Sep 2021
09-08-2021, 01:58 PM -
Türk dizilerinin isimleri neden böyle? Tdk'ya göre armağan diye geçtiği için de ingilizcesi the gift olacakmış mış. özel isim lan özel isim! Boku çıkacak bunların anlaşıldı. Bari kötü olmasa ancak bu isimden sonra beklentim yerlerde.
Sözlükteki amaçsız beren saat haterlerını şimdiden toplayan başlık. Bildiğimiz beren saat, her işi fiyasko olan ? Bir sonraki hayatınızda falan umarım öyle bir beren saate denk gelirsiniz de nefretinizden kurtuluruz. Ama kadın artık hiçbir şey yapmasa bile bu olanaksız.
Muhafız dizisinden sonra, hevesle beklemediğim bir dizi. Adamlar istanbul hakkında hatta osmanlı vaktine kadar dayanan bir kahramanın dizisini yapıyorlar ama nedense bir gram osmanlıca kelime geçmiyor. şaka değil diziye göre; ilk muhafız fatih sultan mehmet zamanında ortaya çıkıyor ama dizide şöyle konuşuluyor;
sonradan gelen edit: atiye’nin global ismi “the gift” miş. Hakan’ın ki de “the protector” dü zaten. Napacam yani global isimlerine mi itibar edecem. Arkadaşlarınla konuşurken starbucks da ki ecesu gibi “yaa bugün the gift’i izledim çok güzeeeeel” mi diyorsun.
Lan olm niye linç ediyorsunuz berenimi dediğim dizi. Tamam son işleri tutmamış olabilir ama ufak tefek tatlı hatun lan. Hatta kenan la hiç hayal edemiyorum hatunu. Bence tutar zaten oyle kanal d dizileri gibi bolumu 3 saat de olmayacak. Ayrıca rtuk sağolsun dizileri şirinlere çevirdigi icin millet iyi bir şeyler bekliyor. Artik turk dizi sektoru bitti diyebiliriz.
Yo hayır ısrar etmeyin, bu bir tesadüf olamaz. Beyaz bile programında atiyenin köyündeki taytlı dedelerden bahsetmişti. Neyse ki netflix sağ olsun artık işin arkasındaki gizemi öğrenebileceğiz.
Diziyi yalnızca türkler izlesin diye yapmıyorlar, öyle olacak olsa işte adı bir vakitler atiye, adını atiye koydum falan yaparlardı zaten.
Dizi ile alakalı fikrim ise, kadrosunu beğenmedim.Beren saatin oyunculuğunu beğenen biri değilim, diğer hanımefendiyi zaten oyuncu olarak bile görmüyorum. Beren saatin özellikle arap coğrafyasında ki hayran kitlesi dikkate alındı diye düşünüyorum.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi