Sherlock Hakkında Yorumlar 2
Started by fitdizaynir


Oyla
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


0 Yorumlar
fitdizaynir
Administrator
*******


0
22 yorumları 22 konu sayisi Katılım: Sep 2021
09-08-2021, 02:21 PM -
#1
90'ar dakikalik 3 bolumu tek solukta bitirdim. Benedict cumberbatch hakkini vermis sherlock'un, basarili bir yapim. Devami cekilirse eger, ki cekilecek gibi gorunuyor, efsane olabilir. Gerci su 3 bolumluk hali ile bile yeteri kadar efsane olmustur ya, o ayri. Arsivimin bas kosesinde yerini almistir, bos zamanlarda defalarca izleyebilmem icin.
Devamını beklemekten yakında bitap düşeceğim dizidir. Arkadaş ucundan acık gösterip sonra da olmaz mı diyorsunuz? Ağız tadı ile ingiliz aksanlı süpersonik bir dizi izleyemeyecek miyiz ha? Tez yeni bölüm yayınlayın lan!
Watson karakterini 3 bölümde açamamışlar. Sherlock'a alıştığı zaman ona akıl fikir veren adamdır watson. Bir kuyruktan ötedir. Jude law'ın yapmış olduğu kadar abartılı olmasa bile freemanın(tanımam) gösterdiğinden hallicedir.
Devamı çekilecek mi acaba diye merakla beklemekteyim haftalardır, tabi bunu öğrenmenin kolay yollları vardır mutlaka, google'dan iki aramaya bakar ama ne bilim kötü haber alırım endişesiyle bakmıyorum, bir ümit beklemekteyim yeni bölümünü.
Arşivimde bulunmasına rağmen, ne zaman karşıma çıksa oturup izlediğim dizi... Bir sherlock holmes hayranıyım, evet... Bu dizi, sherlock holmes'un havasını çok iyi yansıtmış, koca bir evet... Ilk sezonun özellikle son bölümü bomba gibiydi...
Yeni sezonda irene adler, baskervilleler'in köpeği ve "reichenbach şelaleleri'ndeki holmes - moriarty arası büyük(son) hesaplaşma" gibi, sherlock holmes literatüründeki kilit karakterler ve anları seyredeceğiz, ilk sezondan çok daha iyi bir ikinci sezon bizi bekliyor olsa gerek...
Sherlock'un dünyanın güneşin etrafında döndüğünü bilmemesine ve bunu umarsamamasına rağmen (bilmem gerekmektedir mu diyordu, ister güneşin etrafında dönsün ister ayın etrafında dönsün ne farkeder diye ekliyordu) lazım olduğunda tüm galaksi ile alakalı bilgiyi teknoloji vasıtası ulaşması da bir hayli hoşuma gitti.
Jenerik müziğinden itibaren insanı sherlock holmes hikayelerinin atmosferine sokan, klasik öykülerin muhteşem modern uyarlamalarını gözlemlediğimiz, süper ötesi dizidir. Benedict cumberbatch ve martin freeman, holmes ve watson olarak izlemesi çok eğlenceli bir ikili olmuşlardır gerçekten.
2. Sezonunun 2012'den önce yayınlanmayacağı haberinin kesinleşmesin hemen ardından, 2. Sezon karakterlerinden olan irene adler'i lara pulver'in canlandıracağı ve adler karakterinin diziye sherlock için bir "love interest" olarak yansıtılacağı bilgisi de verilerek beni tramvaya sokan dizidir.


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi