Recep İvedik
Started by fitdizaynir

Oyla
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

0 Yorumlar
fitdizaynir
Administrator

0
22 yorumları 22 konu sayisi Katılım: Sep 2021
09-06-2021, 03:23 PM -
Halimeyi 3 kere hastanelik edip, sonunda evlenerek mutlu sona ermiş dikkat şahan çıkabilirdeki tiplemelerden en sempatik ve en komik olanıdır.
-dedim ki bağyaann.. şş bağğyaan 2 bira da bana çek komşuluk öldü mü yaw? Dedi bana 'gir içeri seni ayyaş manyak.'
demesiyle beni koparan ve ardından halimeye
-halimee.. Seni özledik.. Sepetlerini özledik..
Diyerek son noktayı koyan karakter.
üçüncü bölümünde kafayı kapıya vurma sahnesi ise değişik bir komedidir.şahan gökbakarın level atladığı film. evvela kendisini cesaretinden dolayı tebrik etmek lazım. Kendi yarattığı bir karakterin arkasında durup daha zor bir kulvara taşımış. Her ne kadar televizyonda insanları kahkahaya boğsa da sinemada işi zor. Insanlar para ödeyip bu filmi seyredeceklerinden beklentileri daha yüksek olacaktır. Ama fragmandan görüldüğü üzere diyaloglar gayet yaran cinsten. Umarım film de başarılı olur ve şahana çok daha iyi projeler için yol açar.Fragmanından görüldüğü kadarıyla şahan gökbakar kolaya kaçmış. Evet film belki iyi bir gişe yapacak, bazı yerleri de güldürecek ama nitelikli bir türk komedi filmi olarak hatırlanır mı, ilerde adı anılır mı bilinmez. Olmasa da olurmuş denilecek, sabun köpüğü bir film izleyeceğiz gibi bir his var içimde. Ha dilediği gibi film yapmakta elbetteki özgürdür ama şahancım sormazlar mı, ne farkın kaldı senin o dalganı geçtiğin tayfun güneyer filmlerinden, maskeli beşlerden diye. Git güneye, 2 tane göt meme göster olsun bitsin ne güzel.şahan gökbakar gayet zeki bir insan ayrıca da çok iyi bir oyuncu. Ben kendinden çok daha iyi şeyler beklemekteyim. Vıcık gişe filmi çekicek adam bol memlekette ama şahan gibi mizahçılardan az var. Böyle filmlerle harcanması da beni üzüyor.

Not: bütünüyle fragmandan edinilen izlenimle yazılmış bir entrydir. Film vizyona girer de göt olursam editleyerek tükürdüğümü yalarım.

Filmi izledikten sonra gelen edit: filmi fakat izlemek nasip oldu. Açıkçası söylediğim şeylerde pek yanılmadığımı gördüm. Kısaca izlenimlerimi anlatmaya çalışayım.

Film komik miydi, bayağı mıydı, bilmemne tartışmalarına hiç girmiyorum. Zira yalan söyleyecek değilim, gayet güldüm film boyunca. bu bakımdan bakarsak şahan istediğini elde etmiş, diğer bir kaygı taşımadan yalnızca güldüren bir film çekmiş (osurukla şişe devirmek gibi kötü yerleri olsa da).

buradan sonra spoiler olabilir, önlemimizi alalım.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi