Kung-Fu Panda
Started by fitdizaynir

Oyla
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

0 Yorumlar
fitdizaynir
Administrator

0
22 yorumları 22 konu sayisi Katılım: Sep 2021
09-06-2021, 03:24 PM -
Ayrıca dustin hoffman'in shifu'yu, jackie chan'in maymunu ve lucy liu'nin viper'i seslendirdiği animasyon filmdir. Fragmanlardan gördüğüm kadarıyla fantastik bir animasyon muhteşemsı. Sahneler, renkler ve ayrıntılar büyüleyici. Böyle pandanın poposundaki pantalonun çözgü ve atkı ipliklerini birer birer seçebiliyoruz falan. Dreamworks sağolsun, panda hemen gelsin! Unutmadan sitedeki online multiplayer oyuna da bir göz atmalı...öneriler ve övgüler üzerine çok yüksek beklentilerle izlediğim ve -hemen hemen- her yüksek beklentiyle izlenen film/çizg film/dizi gibi ağzımda buruk bir tat bırakmış animasyon filmidir. Yanlış anlaşılmasın gidilebilir, görülebilir çok eğlenilebilir bir filmdir ama beklentileri uygun tutmak gerekir.bütün gün sıcaktan kavrulan bünyelere, soğuk limonata gibi gelen muhteşem animasyon. Hem karakterlerin çok eğlenceli olması, hem de 3d olayında artık işin çığrından çıkması ve kanyon'daki salonlarda reklam tanıtım işkencesi olmadan izlenmesi nedeniyle eğlenmek isteyenlere güzel bir alternatif. Tamam modelliyorsunuz, bilgisayarlar kuvvetli, renderlar artık hızlı da, o ustanın ceketinin kol kısımlarındaki pamuklanmayı hangi manyak yaptı? Bunu kendi isteğiyle mi yaptı yoksa müdür mü istedi? Bu ne biçim bir müdürdür ve adam kör oldu mu?Istanbul'da orjinal seslendirmeyle izlemek isteyenlerin kanyon'a* gitmek mecburiyetinde olduğu film. O da 11:30 ile 17:30 arasındaki (17:30 da dahil) seanslarda geçerli. diğer bir deyişle istanbul'da bile orjinal seslendirmeyle izlemenin oldukça zor olduğu animasyon. Sonra da insanlara sorarlar niye sinemaya gitmiyorsun da bilgisayardan izliyorsun diye.

Edit: efendim meğerse internetten seanslar hakkında edindiğim bilgi yanlışmış. Internette yazanın ve söylediğimin tam tersine sabah seansları değil, akşam seansları orjinal dildeymiş. Düzeltme için forklift'e teşekkür ederim.4 yasinda yegenimle gittim. Film oyle surukleyici ve eglenceli ki, ufaklik bir ara cocuklar yuksek sesle gulunce sinemanin ortasisinda "susuuun ! " diye bagirip beni bile sukunete soktu. Cok keyifli bir animasyon, hemen hemen piyasaya cikmis tum animasyonlari izlemis birisi olarak kesinlikle tavsiyemdir. Yegenime caktirmadan butun film boyunca sessiz sessiz guldum, eglendim...

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi